Netiserv

Netiserv z dumą wspiera firmę Sharp – wiodącego producenta niezawodnych urządzeń biurowych najwyższej klasy. W ramach współpracy oferujemy Państwu dostawę nowych kser lub używanych na zasadach abonamentu. Urządzenia Sharp cechuje najwyższa jakość wykonania, ekonomiczność oraz, co najważniejsze, niezawodność.

Opcja zakupu

W opcji z zakupem ksera oferujemy Państwo dobór oraz dostawę urządzenia pod wybrany adres. Koszt urządzenia jest każdorazowo dokonywany indywidualnie, w oparciu przez podane przez Państwa kryteria oraz obecnie obowiązujące ceny.

Aby uzyskać więcej informacji oraz spersonalizowaną bezpłatną wycenę, zachęcam do kontaktu na mail przemek@netiserv.pl

Opcja wynajmu

Opcja wynajmu ksera jest najczęściej wybieraną opcją wśród naszych klientów. Oferowane ksera są używane, jednakże cechuje je niski przebieg (a więc ich niskie zużycie), a dodatkowo każdorazowo przed dostarczeniem do Klienta przechodzi kompleksowy przegląd i serwis w Sharpie, dzięki czemu Klient ma pewność, że dostarczane do niego urządzenie jest pełnowartościowym produktem.

Zasady wynajmu

Wynajem ksera odbywa się, dla wygody naszych klientów, na maksymalnie uproszczonych zasadach. W najogólniejszym ujęciu, koszty wynajmu składają się z dwóch elementów: opłaty serwisowej oraz stałej opłaty za ilość kopii. Płatność odbywa się w okresach miesięcznych za ubiegły miesiąc (a więc płatność np. za styczeń odbywa się w lutym).

W chwili obecnej opłaty te kształtują się na następujących poziomach:

Opłata serwisowaKoszt kopii
85 zł netto / m-c0,03 zł netto (kopia czarno-biała)
0,25 zł netto (kopia kolorowa)

Co ważne, są to jedyne koszty (nie licząc kosztów papieru, który jest po Państwa stronie) związane z eksploatacją urządzenia. Dostawa ksera do Państwa siedziby również jest bezpłatna. Zarówno koszty tonerów jak i wszelkie koszty związane z ewentualnym serwisem są po stronie Sharp-a, a Państwo nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Tonery są dostarczane do miejsca instalacji ksera za pośrednictwem firmy kurierskiej dzięki czemu czas potrzebny na ich dostarczenie jest skrócony do minimum.

Zachęcamy Państwa do współpracy. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji (niezależnie od wybranej opcji) i najwyższą jakość obsługi.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem maila przemek@netiserv.pl lub telefonicznie 694709425 (także z pośrednictwem WhatsApp).