Netiserv

e-Legitymacja

W Netiserv stawiamy na rozwój i dopsaowywanie się do potrzeb naszych Klientów.

Dlatego, kierując się tą dewizą, rozszerzamy nasze portfolio o nową usługę – przygotowanie
e-Legitymacji dla szkół.

Czym jest e-Legitymacja?

e-Legitymacja to nowa, trwalsza wersja papierowej legitymacji, której forma i wzór nie uległ zasadniczej zmianie od dziesięcioleci. Ma ona formę plastikowej karty formatu podobnej do tej znanej z dowodów osobistych. Charakteryzuje się ona znacznie wyższą odpornością na zniszczenie dzięki specjalnej termosublimacyjnej formie druku, a także pokryciu dokumentu specjalną folią zabezpieczającą.

e-Legitymacje są drukowane za pomocą drukarek termosublimacyjnych.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 4 grudnia 2023 r. (Dz. U. poz. 2653) zmieniającym rozporządzenie w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków, szkoły i przedszkola mogą wydawać legitymacje papierowe wyłącznie do 12 lipca 2024 r., po tym terminie nowe legitymacje oraz duplikaty muszą być wydawane wyłącznie w formie plastikowych kart formatu ID-1.

Ponieważ koszt sprzętu, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych jest znaczny w przypadku drukarek termosublimacyjnych i sięga wielu tysięcy złotych (sama drukarka to koszt ok. 5 tysięcy brutto), wychodzimy na przeciw jednostkom edukacyjnym wprowadzając do naszej oferty nową usługę – polegającą na przygotowaniu dla Państwa gotowych e-Legitymacji.

Zainteresowany?


W razie pytań zachęcamy do kontaktu - z chęcia udzielimy na nie odpowiedzi, a także przygotujemy spersonalizowaną ofertę.
email: przemek@netiserv.pl
telefon: 694709425