Netiserv

Szkolenie doskonalące z Finansów Vulcan

  Szanowni Państwo,

  Na wstępie chciałbym prosić, aby w sprawach związanych ze szkoleniem wysyłać maile na adres szkolenie@netiserv.pl - usprawni to komunikację.

  Serdecznie witam w formularzu rejestracyjnym na szkolenie doskonalące z Finansów Vulcan. Aby jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb, szkolenie będzie przeprowadzone w formie warsztatowej, kładąc nacisk (oprócz różnych ciekawych i niekoniecznie oczywistych funkcji), także na rozwiązanie Państwa bieżących problemów, dlatego jesteście Państwo proszeni, aby przygotować listę swoich problemów czy niejasności i przesłanie ich do mnie na maila szkolenie@netiserv.pl - zbiorczo przekażę je do prowadzącej szkolenie, aby mogła dla Państwa opracować odpowiedzi na szkolenie.
  Szkolenie będzie miało wymiar całodniowy, a więc 8 godzin. W trakcie szkolenia będą do Państwa dyspozycji, tak jak poprzednio, napoje oraz ponownie słodki poczęstunek w postaci ciasta domowej roboty (innego niż na ostatnim szkoleniu 🙂 ).
  Koszt szkolenia to 600 zł brutto przy czym warunkiem jest, że musi zebrać się grupa przynajmniej 5 osób aby szkolenie mogło się odbyć w tej cenie. Dla Państwa wygody, koszt ten może być rozbity na kilka faktur ze względu na fakt, że poruszacie się Państwo w ramach paragrafów księgowych. W razie potrzeby rozbicia płatności na kilka faktur, proszę o indywidualny kontakt w tej sprawie w formie mailowej lub pod numerem telefonu 694709425.

  Proszę o uzupełnienie poniższych danych. Dane oznaczone gwiazdką są wymagane.

  Termin szkolenia

  10 maja 2024 r., g. 08:00

  DANE OSOBY SZKOLONEJ

  Te dane są potrzebne, aby móc się z Tobą skontaktować w sprawach związanych ze szkoleniem.

  Jeżeli w szkoleniu będzie brać udział więcej niż jedna osoba, uzupełnij także jej dane:

  DANE DO FAKTURY

  Na te zostanie wystawiona faktura VAT po zakończeniu szkolenia.

  Nabywca

  Odbiorca

  (wypełnij jeśli dotyczy)

  Adres email do przesłania faktury VAT

  Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe (dane podane w sekcji "Dane osoby szkolonej") zostaną usunięte z naszych systemów w terminie 7 dni roboczych od zakończenia szkolenia. Państwa dane osobowe są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności, dostępną pod adresem https://netiserv.pl/polityka-prywatnosci/